port724'ün emlak ofislerinin ve emlak zincir firmalarının ilanlarını özgürce ve kolayca yayınlayabildikleri bir portal olduğundan bahsetmiştik.

Ama, sadece bir portal değildir, bu platformu kullanarak yüzlerce firma kendi web sitelerini oluşturup, ilanlarını kendi web siteleri üzerinden de yayınlamışlardır.

Yanda, bu referanslardan bazıları listelenmiştir.

port724 Emlak Portalı

Bazen, firmalar rakiplerinden ayrışabilmek, etkinliklerini arttırmak veya bambaşka sebeplerden dolay kendilerine özel yazılmlara ihtiyaç duyarlar.

Space Emlak için geliştirilen özel uygulama, satış ile ilgili tüm aşamaları takip edebildikleri bir CRM sistemidir. Kullanıcılar kolay bir şekilde emlak presentasyonlarını veya kontratlarını (PDF) bu çözümü kullanarak gerçekleştirmektedir.

Aynı zamanda, şirketin sahip olduğu Portföy Portalı ve Açık Artırma siteleri de bu CRM çözümüyle entegredir, yani CRM'deki içerik birebir bu portallere de anında yansımaktadır.

Metco Dental ise dişçilik sektöründe faaliyet gösteren bir distirübütördür. Firma, satış öncesi ve sonra tüm süreçleri, hem de ithalat ve stok takibi gibi operasyonel süreçleri bu çöüzümü kullanarak gerçekleştirmektedir.

Özel Yazılımlar

SPACE CRM

SPACE Portal

Space Istanbul

Metco CRM

HUbooking Hac ve Ümre seyahatlerinin hem Hac Acenteleri, hem de mutemerlerin kolay ve güvenli bir şekilde kutsal ziyaretlerini planlamaları ve gerçekleştirmeleri amacıyla kurulmuştur ve iki ayrı platformdan oluşmaktadır; Global Dağıtım Sistemi (GDS) ve Yetkili Turizm Acenteliği (OTA)

GDS sistemi, otellerin, yerel servis acenterlerinin, ulaşım firmalarının entegrasyonunu sağlayıp, acentelerin, grupların veya kişilerin, kutsal ziyaretler için gerekli olan barınma, seyahat ve yerel hizmetlerin tek tek veya kombine olarak rezervasyonlarına olanak sağlamaktadır.

OTA platformu ise Suudi Arabistan Hac Bakanlığının sistemine entegre olarak çalışan, acentelerin (B2B) ve mutemerlerin (B2C) barınma ve seyahat rezervasyonlarını sağlayan, ve bakanlıktan yetkili acente olarak tescillenmiş bir platformdur. Aynı zamanda, Suudi Arabistan Vize sistemine de entegre olup, mutemerlerin online vize başvusunda bulunmasına olanak tanımaktadır.

HUbooking

GDS

OTA

Referanslarımız BitsCosmos | Referanslarımız BitsCosmos Yazılım,bitscosmos; yazılım hizmetleri; yazlım; yazılım geliştirme; referanslar BitsCosmos Yazılım BitsCosmos tarafından geliştirilen uygulamaları kullanan firmalardan bazıları