Sistem Analizi

Tabii ki işinizi, ve ihtiyaç duyduğunuz fonksiyonları en iyi siz bilirsiniz

Ama, bu ihtiyaçlarınızı anlayıp, yazılım geliştiricilerin anlayabileceği biçime sokmak başka bir uzmanlık bilgileri gerektirir, bu aşamaya sistem analizi denir. Yazılımın ihtiyaç duyduğu Mimari ve Tasarım yapısı bu aşamada oluşturulur

İşte tam bu noktada bizim uzmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Siz bize işiniz için gerekenleri anlatın, biz de size bu gereksinimin karşılanabilmesi için ideal olan Mimari Yapıyı, Tasarım ve Teknik Altyapı gereksinimlerini belirleyip, size sunalım

Yazılım Geliştirme

Yazılımın tasarımı, geliştirilmesi ve test edilmesi karmaşık bir süreçtir, dolayısıyla uzman bir ekibin uyum içinde planlı ve disiplinli ortak çalışmasını gerektirir.

BitsCosmos, konusunda uzman tasarımcı ve mühendislerden oluşan ve tamamen sanal ortamda yazılım geliştiren bir ekibe sahiptir. Bu sanal ekbibin birlikte uyumun içinde çalışmasını sağlayan, yazılım sektöründe pek çok başarılı yazılıma imza atmış Şevket ve Levent Özdemir kardeşlerdir.

BitsCosmos pek çok sektörde yazılım gerçekleştirmiştir, ve bunlar halen aktif olarak kullanılmaktadır. Özellikle web tabanlı ve mobil uygualamalar, veya çok-platformlu uygulamalar firmanın odaklandığı konulardır.

Eğer sizde, işinizin ihtiyaçlarını karşılamak istiyorsanız, veya parlak bir fikriniz varsa ve bunu gerçekleştirmek istiyorsanız BitsCosmos sizin için güvenli kapı olacaktır.

Yazılım Testleri

Bir ekip tarafından uzun bir süreçte üretilen yazılımlar, doğası gereği hatalara açıktır. Bu hataların pek çok sebebi olabilir, tasarım ve yazılımcı hataları bu sebeplerin başında gelir. Yazılım hatasız çalışsa bile, beklentileri karşılamaması veya kullanıcıların kullanması zahmetli olabilir.

BitsCosmos Test Ekibi, Alfa, Beta testlerini kullanılan teknlojiye göre değişik araçlar kullanarak gerçekleştirir. Performans testleri kullanılarak, yazılımın veya donanımların da testleri gerçekleştirilir.

Ayrıca, sizlerden gelen bilgiler ışığında kullanıcı test senaryoları oluşturur, ve bu senaryoları gereçek kullanıcılarla beraber test eder.

Elde edilen tüm sonuçlar size istenilen biçimde raporlanır.

Hizmetlerimiz BitsCosmos | Hizmetlerimiz BitsCosmos Yazılım,bitscosmos; yazılım hizmetleri; yazlım; yazılım geliştirme BitsCosmos Yazılım BitsCosmos'un sizin için sunduğu hizmetlerden bazıları