BitsCosmos Çözümleri

Değişen çalışma modelleri ve her gün gelişen teknoloji ile, hemen hemen bütün sektörlerdeki firmalar, iş modellerini bu dinamik ortama göre yeniden tasarlamak mecburiyetinde kalmaktadır.

Büyük firmalar kendi içlerinde olan teknoloji ekipleriyle bu sorunu çözebilirken, küçük ölçekli firmalar için bu yüksek maliyet veya yetersiz insan kaynağı nedeniyle mümkün olmamaktadır.

BitsCosmos olarak bu problemin farkındayız. Yıllar içinde geliştirdiğimiz çözümlerle bunu hem sizin hem de bizim için bir fırsata dönüştürmek istiyoruz.

Özellikle Emlak Sektöründe faaliyet gösteriyorsanız, Emlak Çözümlerimizi mutlaka inceleyiniz.

Eğer, kendinize ait kurumsal bir web sitesi hazırlamak istiyorsanız, ve bunu herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmeden yapmak istiyorsanız, İçerik Yönetimi çözümümüz sizin için uygun olacaktır.

Başka bir sektörde faalliyet gösteriyorsanız ve müşterilerinizle olan ilişkilerinizi, fırsatları, satış ve sonrasına kadar takip etmek istiyorsanız, CRM çözümümüzü mutlaka inceleyiniz.

Eğer, bu çözümlerin dışında uygulama geliştirmek istediğiniz bir fikriniz varsa, mutlaka bizimle kontağa geçiniz

port724 Emlak Portali

Portal hem bağımsız, hem de bir zincir içinde yer alan emlak ofisleri için tasarlanmıştır.

Bağımsız Emlak Ofisleri hem kendi sitelerini oluştururken, aynı ilanlar port724.com sitesinde otomatik yayınlanmaktaır. İsterseniz aynı ilanları, sahip olduğunuz diğer web sitelerde de yayınlayabilirsiniz.

Zincir Firmalar veya Emlak Federasyonları ise kendilerine bağlı olan emlak ofisleri için ilan yayınlayabilme protali olarak kullanabilirler. Yayınlanan ilanlar, hem zincire ait olan portalde hem de emlak ofislerinin kendi web sitelerinde otomatik olarak yayınlanır.

Web Sitesi ve İçerik Yönetimi

Bu çözüm sizin kendinize ait bir web sitesi oluşturabileceğiniz bir platform sunar.

Oluşturduğunuz web sitesinin yönetimi de tamamen size aittir, hehangi bir sınırlamayla karşılaşmadan istediğiniz kadar yeni sayfa, yazı veya dökümanı bir kaç fare tıklamasıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Çözümlerimiz BitsCosmos | Çözümlerimiz BitsCosmos Yazılım,yazılım çözümleri; emlak ofisi; emlak zincir firmaları; BitsCosmos Yazılım BitsCosmos tarafından gelişitirilmiş yazılım çözümlerinden bazıları